Pravidla kuchařské soutěže

Pravidla soutěže a podmínky účasti

Sestavte tým 2 až 5 amatérských kuchařů a připravte se na uvaření v polních podmínkách alespoň 20 litrů jedinečného jídla s chilli. Zajistíme každému týmu výdejní stánek, který si můžete vyzdobit dle svého uvážení (firemní logo, atp.), zabíjačkový kotel, topivo a samozřejmě pitnou vodu. Startovné pro týmy činí 0,- (registrovat se můžete pomocí kontaktního formuláře níže na stránce, nebo cinkněte na 777815937). Počítáme s účastí až 15 týmů.

Hodnotit bude 250 sudích, kteří pečlivě ochutnají všechny pokrmy přímo na stánku soutěžících. Podmínkou je tedy věnovat 10 litrů do této soutěže. Toto množství je potřeba rozdělit do 250 mikromisek (dodáme), které budete vydávat zájemcům s platným lístkem, kde vždy jen odškrtnete číslo svého týmu.

Zbylých minimálně 10 litrů můžete nabízet za vámi stanovenou cenu a veškerý zisk jde pouze vám. Misky(400 ml) a lžíce dostanete.

Důležité!

Vemte si s sebou větší prkénka na krájení, nože, velké vařečky a žufany. Středně velký hrnec na plnění mikromisek - odměrky dodáme. Doporučujeme i pogumovaný ubrus cca 2x1,2 m. Můžete mít nakrájené / pomleté maso. Cibuli a čerstvou zeleninu prosím krájet až na místě. Také si s sebou můžete vzít vývar, rajčatové pyré, protlak, nebo přes noc namočené fazole apod. Můžete si vzít i plynový vařič na přípravu přílohy, např. těstovin.

Po vyprodání je potřeba si kotlík po sobě umýt.

Harmonogram

Vařit se začne 16. 9. 2017 od 8:00 hod v Břeclavi na louce pod zámkem. Nemusíte začít přesně v osm, jde spíš o to mít nejpozději ve 13:00 hotovo. Vyhodnocení výsledků bude v 19:00.

Ohodnocení

Minimálně si odnesete originální kamennou plaketu. První tři týmy dostanou ručně vyráběné kamenné poháry ve tvaru chilli papriček a další překvapení od partnerů akce. Seznam všech týmů včetně pořadí bude viset tady na webu.